سه شنبه, ۰۲ مرداد ۱۴۰۳
Tuesday, 23 July 2024
  1. معرفی
  2. چرا HIS؟
  3. زمینه فعالیت

farsa

شرکت تحلیل گران فارس در سال 1375 تاسیس گردید

در زمینه مکانیزه نمودن پروسه های انجام کار در محیط های درمانی نرم افزارهای متعددی در سطح کشور طی سالهای اخیر ارائه گردیده است اما به دلیل وجود در دنیایی که به نام عصر اطلاعات و یا عصر انفجار اطلاعات نامیده می شود نیاز به طرح نرم افزار ها و راهکارهای تازه مبتنی بر زیرساخت های فن آوری اطلاعات به چشم می خورد بطوری که استفاده از زیرسیستم های مبتنی بر این فن آوری به عنوان عنصری استراتژیک در توسعه ملی به صورت عام در بخش درمان به صورت خاص مطرح می شود زیرا تنها در بستر یک جامعه سالم و سلامت می توان روز به روز به گسترش بهره وری از نیروی کار و سرمایه افزود.بیشتر بخوانید

 

تعمیرات سخت افزار رایانه های شخصی و سرور

برنامه نویسی به سفارش مشتری

طراحی نصب و راه اندازی شبکه

طراحی وب سایت و هاستینگ

سيستم اطلاعات بيمارستاني (HIS)

، يك سيستم مكانيزه مديريت اطلاعات و اسناد در بيمارستانهاي مي باشد. با توجه به تحولات گسترده در تكنولوژي پزشكي و افزايش انتظارات بيماران، نياز روزافزون به استفاده از سيستم اطلاعات بيمارستاني (HIS) در بيمارستان پديد آمده است. در دوران تكنولوژي و انفجار اطلاعات در سطح بهداشتي و درماني، كارشناسان معتقدند در قرن بيست‌ويكم بيمارستانهاي كه فاقد سيستم اطلاعات بيمارستاني (HIS) و یا سیستم اطلاعات یمارستانی که پاسخ گوی مسایل ومشکلات بیمارستان نباشد، حرفي براي گفتن ندارد و توانايي رقابت با ساير بيمارستانها را ندارد. سيستم اطلاعات بيمارستاني (HIS)، يك ابزار قدرتمند اطلاعاتي است كه مي‌تواند مديران بيمارستانها را در فرايند ادراه بيمارستانها و اتخاذ تصميم‌هاي صحيح ياري نمايد و عملكرد مثبت بيمارستانها را بنحو چشمگيري افزايش دهد.  

ناكارآمدي روش‌هاي دستي و استفاده از نرم افزارهای نامناسب ،باعث جلوگیری از رشد تحقيقات پزشكي ، پيشرفت صنعت بيمه و تغيير در روش‌هاي بازپرداخت به مراكز طرف قرارداد، روش‌هاي نوين آموزش پزشكي، پيشرفت عظيم تجهيزات و امكانات پزشكي، افزايش سطح تخصصي كاركنان و تحول در نحوه سرويس‌دهي و مديريت بيمارستاني، رشد روزافزون هزينه‌هاي درماني می گردد و همچنین  افزايش انتظارات بيماران، ضرورت ارتباط مراكز پزشكي و متخصصان علوم پزشكي با يكديگر و غيره از مهمترين ضرورت‌ها و دلايل اتوماسيون سيستم اطلاعات بيمارستاني مي‌باشد و وجود يك سيستم اطلاعات مديريتي خوب، براي ارزيابي كيفيت مراقبت انجام شده براي بيمار ضروري مي‌باشد .

سيستم اطلاعات بيمارستاني (HIS)مناسب و کارآمد ، قابليت‌ها و ارزشهاي افزوده بسيار دارد و مي تواند انقلابي در خدمات بيمارستاني ايجاد نمايد. ارتقا كيفيت خدمات درماني، ايجاد مديريت علمي در اداره بيمارستان، بهبود اقتصاد درمان، رشد پژوهش در علوم پزشكي، اصلاح سياست گذاري كلان در بهداشت و درمان و توسعه آموزش پزشكي از جمله ثمرات اين سيستم است. تحقيقات جهاني نيز م‍ؤيد اين تأثيرات مطلوب است .

 

fitaco networking

شبکه

مشاوره طراحی و نصب شبکه های کامپیوتری

ادامه
Programing

برنامه نویسی

برنامه نویسی سفارشی  به سفارش مشتری.

ادامه
web design

وب سایت

طراحی و برنامه نویسی وب سایت به سفارش مشتری

ادامه
hardware repair

 سخت افزار 

تعمیرات سخت افزار و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری

ادامه

 

خدمات ما

20

سال تجربه

250

پروژه

79409

مشتری

67

مرکز درمانی

خدمات تحلیل گران

شبکه

مشاوره طراحی نصب و راه اندازی شبکه های lan & wan

بیشتر

سخت افزار

تعمیرات انواع سخت افزار کامپیوتر سرور و دسکتاپ

بیشتر

فارسا-HIS

نرم افزار اطلاعات بیمارستانی فارسا Hospital Information System

بیشتر

طراحی وب

طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت های شخصی و تجاری

بیشتر

مشتریان ما

  • 1
  • 2

اخبار تحلیل گران

  • 1

درخواست دمو

: 12 + 4 =
simple joomla contact form